Göz Seğirmesi - PDF free download eBook

Cover of Göz Seğirmesi
  • Verified: Mon, May 27, 2019
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 12
    • Tags:

Introduction

Göz Seğirmesi, Aylin Acar'ın sade, akıcı ve samimi bir dille, yer yer mizahi anlatımla kaleme aldığı öykülerini derlediği ikinci kitabı. Yazar, hayatın kâh hüzünlü kâh neşeli anlarına yaptığı...

read more

Details of Göz Seğirmesi

Original Title
Göz Seğirmesi
Edition Format
Paperback
Number of Pages
91 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Some brief overview of this book

Göz Seğirmesi, Aylin Acar'ın sade, akıcı ve samimi bir dille, yer yer mizahi anlatımla kaleme aldığı öykülerini derlediği ikinci kitabı. Yazar, hayatın kâh hüzünlü kâh neşeli anlarına yaptığı kısa yolculuklara okuru tüm içtenliğiyle davet ediyor. Deniz manzarasına karşı kahvenizi yudumlarken bazı ısrarcı tavırlar canınızı sıkabilir, kahvenizin tadını kaçırabilir.

Buzdolabın Göz Seğirmesi, Aylin Acar'ın sade, akıcı ve samimi bir dille, yer yer mizahi anlatımla kaleme aldığı öykülerini derlediği ikinci kitabı. Yazar, hayatın kâh hüzünlü kâh neşeli anlarına yaptığı kısa yolculuklara okuru tüm içtenliğiyle davet ediyor. Deniz manzarasına karşı kahvenizi yudumlarken bazı ısrarcı tavırlar canınızı sıkabilir, kahvenizin tadını kaçırabilir.

Buzdolabının kapağını sert bir şekilde kapattığınızda, kafanıza plastik pasta tabakları düşebilir. Hayat, size o sertliğin bedelini bu şekilde ödeterek mizah anlayışı ile ilgili bir tüyo verebilir. Komşunuzun bir katil olduğunu düşünüp, değişik fanteziler kurabilirsiniz.

Haberleri açtığınızda aşina olduğunuz mülteci sorunlarını tekrar izleyip üzülmekte bir sakınca görmeyebilirsiniz. Birini kaybettiğinizde, başka bir yerlerde başka bir hayat yaşadığını düşünerek daha az kahrolabilirsiniz. Tüm bu olumsuzluklara rağmen hayat ödül olarak sizin yerinize, zamanında fena halde canınıza okumuş birinin tam kalbine sıkarak, şahane bir intikam alabilme fırsatını verebilir.

Hayat işte! Sürprizlerle dolu tabii, ama yine de, hayatı nereden yakalamak istediğinizi en iyi siz bilirsiniz.

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
irmesi.pdf
irmesi.epub
irmesi_all.zip