Mühürlenmiş - PDF free download eBook

Cover of Mühürlenmiş
  • Verified: Mon, May 20, 2019
  • Published: 11.01.2019
  • Views: 11
    • Tags:

Introduction

Kime âşık olacağımızı tahmin edebilir miyiz? Benim için aşk basit kalıyor. Şöyle açıklayabilirim; Mühürlenmek.Yıllar öncesinde yapılmış güçlü bir anlaşma… Effy, kendi yeteneğini keşfetmek adına...

read more

Details of Mühürlenmiş

Original Title
Mühürlenmiş
Edition Format
Paperback
Number of Pages
240 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Some brief overview of this book

Kime âşık olacağımızı tahmin edebilir miyiz? Benim için aşk basit kalıyor. Şöyle açıklayabilirim; Mühürlenmek.

Yıllar öncesinde yapılmış güçlü bir anlaşma… Effy, kendi yeteneğini keşfetmek adına birçok yol denemiş, ailesinin baskısı altında kalan bir genç kızdır. Hiçbir zaman kendini vampir olarak görmemiş ve hep topluluğun dışında kalmıştır. Bir gün, yeteneğini keşfetmek adına Kime âşık olacağımızı tahmin edebilir miyiz?

Benim için aşk basit kalıyor. Şöyle açıklayabilirim; Mühürlenmek. Yıllar öncesinde yapılmış güçlü bir anlaşma… Effy, kendi yeteneğini keşfetmek adına birçok yol denemiş, ailesinin baskısı altında kalan bir genç kızdır.

Hiçbir zaman kendini vampir olarak görmemiş ve hep topluluğun dışında kalmıştır. Bir gün, yeteneğini keşfetmek adına dışarı çıktığı zaman olan olmuştur. Yanlışlıkla anlaşmayı bozmuş ve Dark Bite bölgesine girmiştir.

O gece göz göze geldiği kötü vampir Seth'e "mühürlenmiş" ve kendini istemsizce macera dolu bir yola sürüklemiştir.

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
rlenmi.pdf
rlenmi.epub
rlenmi_all.zip