Śmierć frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone (Śmierć frajerom, #3) - PDF free download eBook

Cover of Śmierć frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone (Śmierć frajerom, #3)
  • Verified: Mon, May 27, 2019
  • Published: 01.01.2019
  • Views: 12
    • Tags:

Introduction

Trzecia część cyklu "Śmierć frajerom" rozgrywa się w Chicago, dokąd Heniek Wcisło ucieka przed ścigającym go aspirantem Karolem Denhelem. Kluczowe sceny będą się jednak rozgrywały w...

read more

Details of Śmierć frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone (Śmierć frajerom, #3)

Original Title
Śmierć frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone (Śmierć frajerom, #3)
Edition Format
Paperback
Number of Pages
608 pages
Book Language
Polish
Ebook Format
PDF, EPUB

Some brief overview of this book

Trzecia część cyklu "Śmierć frajerom" rozgrywa się w Chicago, dokąd Heniek Wcisło ucieka przed ścigającym go aspirantem Karolem Denhelem. Kluczowe sceny będą się jednak rozgrywały w Warszawie, która jest rodzinnym miastem Heńka oraz autora powieści. Po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnich scenach "Złotej maski", Heniek Wcisło jest zmuszony na jakiś c Trzecia część cyklu "Śmierć frajerom" rozgrywa się w Chicago, dokąd Heniek Wcisło ucieka przed ścigającym go aspirantem Karolem Denhelem.

Kluczowe sceny będą się jednak rozgrywały w Warszawie, która jest rodzinnym miastem Heńka oraz autora powieści. Po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnich scenach "Złotej maski", Heniek Wcisło jest zmuszony na jakiś czas opuścić Warszawę. Zatrzymuje się w Chicago, gdzie poznaje zupełnie nowy świat.

Świat gangsterów, prohibicji, zawodowego bosku, golfa, awiacji i jazzu. Heniek z nową tożsamością i wachlarzem fałszywych i prawdziwych paszportów zwiedzi San Francisco i Hollywood, a w Nowym Jorku zawita zarówno do Metropolitan Opera, jak i do Cotton Clubu. Świat szalonej muzyki, szybkich, wielkich pieniędzy, jeszcze szybszych samochodów oraz wyzwolonych kobiet wciągnie Heńka, ale nie na tyle by zechciał zostać tam na stałe.

Po powrocie z Ameryki Heniek stanie się szanowaną postacią, człowiekiem o silnej pozycji w warszawskim towarzystwie, ale przeszłość oczywiście nie pozwoli mu o sobie zapomnieć.

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
mier_frajerom._tajemnica_skarbu.pdf
mier_frajerom._tajemnica_skarbu.epub
mier_frajerom._tajemnica_skarbu_all.zip