Poslední stadium - PDF free download eBook

Cover of Poslední stadium
  • Verified: Tue, May 21, 2019
  • Published: 26.01.2019
  • Views: 8
    • Tags:

Introduction

Velkolepé finále z pera zakladatele série Jiřího Pavlovského. Magie umírá. Veškeré způsoby, jak ji zachránit, přišly vniveč.Teď už zbývá jen jedna možnost. Spolehlivá, snadná a jistá. Bohužel však...

read more

Details of Poslední stadium

Original Title
Poslední stadium
Edition Format
Paperback
Number of Pages
180 pages
Book Language
Czech
Ebook Format
PDF, EPUB

Some brief overview of this book

Velkolepé finále z pera zakladatele série Jiřího Pavlovského. Magie umírá. Veškeré způsoby, jak ji zachránit, přišly vniveč.

Teď už zbývá jen jedna možnost. Spolehlivá, snadná a jistá. Bohužel však obnáší vyhlazení téměř celého lidstva.

Ovšem – co by člověk pro trochu magie neudělal… Parta Felixe Jonáše však má své – krajní – meze, a tohle je už přece jen kapku přes čáru. A t Velkolepé finále z pera zakladatele série Jiřího Pavlovského. Magie umírá.

Veškeré způsoby, jak ji zachránit, přišly vniveč. Teď už zbývá jen jedna možnost. Spolehlivá, snadná a jistá.

Bohužel však obnáší vyhlazení téměř celého lidstva. Ovšem – co by člověk pro trochu magie neudělal… Parta Felixe Jonáše však má své – krajní – meze, a tohle je už přece jen kapku přes čáru. A tak se, jak jinak, ocitne v přední linii konfliktu přímo globálního.

Stojí mezi všemocnými mágy a zhmotněním všepožírající smrti. Finální díl první sezóny příběhů ze světa městské fantasy. Nastává Poslední stadium Kladiva na čaroděje!

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
posledn_stadium.pdf
posledn_stadium.epub
posledn_stadium_all.zip